O nas

Jesteśmy by Państwu pomóc

Nasze doświadczenie – Państwa bezpieczeństwo


OTWIERAMY MYGLASS

To początek świetnej przygody ze szkłem. Otwieramy siedzibę firmy przy ul. Rękodzielniczej 14, we Wrocławiu. Zatrudniamy 1.-szych pracowników, z głową pełną pomysłów i podekscytowaniem rozpoczynamy realizację zamówień głównie dla klientów indywidualnych.

ROZSZERZENIE WSPÓŁPRACY

Nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami, firmami budowlanymi, producentami mebli i projektantami wnętrz. Zaczynamy hurtowo sprzedawać produkty oraz wytwarzać szklane powierzchnie, w różnych wielkościach.

SZKŁO OPTIWHITE – NASZA SPECJALIZACJA

Zostajemy ekspertem w kwestii produkcji i sprzedaży szkła OptiWhite. Wprowadzamy do oferty różne rodzaje, kształty, a także rozmiary szyb OptiWhite. Sprawiamy, że posiadacze rybek akwariowych mogą cieszyć się solidnością i odpornością zakupionych akwariów.

SPRZEDAJEMY NARZĘDZIA DO OBRÓBKI SZKŁA

Nawiązujemy partnerstwo z niemiecką marką Bohle, jednym z najlepszych dostawców narzędzi do obróbki szkła. Dzięki sprawdzeniu ich jakości i skuteczności w naszym zakładzie, z czystym sumieniem oferujemy klientom akcesoria, które niesamowicie pracują podczas pracy z kruchym materiałem.

ŚRODOWISKO I JAKOŚĆ – TO JEST DLA NAS WAŻNE

Dbamy o środowisko, a jakość produktów jest dla nas bardzo ważna. Potwierdza to niemiecki certyfikat jakości szkła, stanowiący gwarancję niezawodności i zadowolenia wśród osób kupujących.

Produkujemy szkło zgodnie z obowiązującymi standardami jakości oraz środowiska. Świadczą o tym standardy wyznaczone przez zdobyte certyfikaty ISO 9001, ISO 14001.

ŚWIĘTUJEMY 10-LAT FIRMY

To już dekada odkąd działamy w branży szklarskiej. Wciąż nie dowierzamy, kiedy minęła te 10 lat? Zgromadziliśmy niezliczoną ilość doświadczeń, zrealizowaliśmy setki wyzwań w postaci poza szablonowych wymagań naszych klientów…i nie zatrzymujemy się! Oferujemy wyroby szklane, zgodne z obowiązującymi trendami. Dopasowujemy się do zmian, wprowadzając praktyczne nowości do naszego asortymentu.

2020 – PUBLIKUJEMY NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ FIRMY

Dostosowujemy się do zmieniającego się świata i rynku szkła. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zmienność oraz rozwój to cechy, które są naszej firmie bardzo dobrze znane. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z zakresu usług, a także produktów, które rozwinęliśmy przez ponad dekadę. Nieustannie się doskonalimy oraz dokładamy wielu starań, aby pozostać na wysokiej pozycji wśród liderów branży szklarskiej!

szklarz wrocław

Piotr Wałuszko

Założyciel / CEO

1995 rok – dokładnie od podanego roku czasu zajmuję się branżą szklarską. To dziedzina, która całkowicie mnie pochłania i, w której swoje zaangażowanie przekładam na rozwój usług, produktów, a przede wszystkim Państwa zadowolenie. Dbam o to, aby każdy klient kupujący akwarium OptiWhite poczuł się usatysfakcjonowany i uzyskał odpowiedź na pojawiające się wątpliwości. Jestem otwarty na pytania, dlatego właśnie każdy problem jaki masz ze akwarium OptiWhite, chętnie z Tobą omówię oraz udzielę praktycznych wskazówek.

Mój najważniejszy cel to zrozumienie potrzeb klienta oraz ich spełnienie. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu w branży szklarskiej, które stale rozwijam już od czasów studenckich.  Początkowo jako pracownik hali produkcyjnej, przy cięciu szkła do szyb zespolonych,  następnie w roli kierownika oddziału koncernu szklarskiego AGC i menedżera hurtowni szkła. Ta ścieżka doprowadziła mnie do dnia, w którym otworzyłem własną firmę w 2008 roku. Od tego momentu nieustannie ją rozwijam, oferując Ci szeroki zakres usług szklarskich, akcesoriów oraz takich wyrobów, jak akwaria OptiWhite.

Zamiłowanie do realizowanej pracy, sprawiło, że długo szukałem szklarskich produktów o wysokiej skuteczności. Niepodważalnie najlepszą okazała się być marka Bohle, której moja firma jest oficjalnym i największym dystrybutorem w Polsce. Dzięki doświadczeniu w użytkowaniu niemieckich produktów we własnym zakładzie, świadomie doradzam klientom, jak je efektywnie wykorzystywać.

Anna

dział sprzedaży

Jeśli chcesz szybko
i konkretnie załatwić temat.

Sylwia

dział sprzedaży

Sylwia pomaga rozwiązywać trudniejsze tematy – to mistrzyni nawiązywania relacji.

Paweł

dział sprzedaży

Potrzebujesz wiedzy technicznej i porozmawiać konkretnie o rozwiązaniach technicznych

Wsparcie techniczne naszych konsultantów jest do Państwa dyspozycji.

Paweł

kierownik projektu

Spokój i wyważenie.

Robert

szklarz

Ciężkiej pracy się nie boi.

Grzegorz

dział logistyki