Akwarium OptiWhite 96x40x60 (10mm) 230l

Akwarium OptiWhite 96x40x60 (10mm) 230l

1180,00  brutto

Kategoria: 90cm długości

Produkt dostępny na zamówienie

Akwarium 230l, OptiWhite 96x40x60 (10mm)

Oryginalna oferta, dedykowana dla miłośników akwarystyki, wyjątkowo ceniących estetykę i prezencję barw podwodnego świata.

Akwarium o klasycznej prostokątnej formie, wykonane jest z krystalicznie jasnego szkła OptiWhite. Dzięki obniżonej zawartości żelaza szkło ma doskonałą przejrzystość. Typowe zielonkawe zabarwienie, charakterystyczne dla zwykłego szkła Float zostało w tym przypadku całkowicie wyeliminowane. Tafle OptiWhite są praktycznie bezbarwne.

Bezpieczeństwo akwarium

Zbiorniki projektowane przez naszą firmę konstruowane są zgodnie z wyliczeniami statyczno – dynamicznymi. Grubość szkła jest odpowiednio dostosowana do litrażu akwarium. Prawidłowy dobór parametrów do konstrukcji zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania naszych produktów.

Istotną kwestię stanowi fakt, że dokładne wyliczenia techniczne pozwalają również uniknąć montowania listew i poprzeczek wzmacniających, które nieuchronnie obniżają finalny urok akwarium.

W przypadku dużych zbiorników mogą być wymagane wzmocnienia poprzeczne lub wzdłużne. Poprawiają one jego sztywność, zwiększając bezpieczeństwo (ugięcie szyby nie przekroczy maksymalnej wartości). W celu zweryfikowania konieczności zastosowania wzmocnień prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Obróbka krawędzi paneli zbiornika

Wszystkie krawędzie szkła są szlifowane, zaś te widoczne dodatkowo podlegają polerowaniu. Akwaria klejone są specjalnym, transparentnym silikonem. Zastosowanie tych metod pozwala uzyskać wysoce wytrzymały, elegancki zbiornik o efektownych walorach dekoracyjnych.

Charakterystyka zalet akwariów ze szkła OptiWhite

Zbiorniki z idealnie jasnego szkła OptiWhite zapewniają piękne odwzorowanie odcieni podwodnego życia. Atrakcyjnie wyeksponowane rybki i rośliny ukoją zmysły właścicieli, ciesząc wzrok i dekorując wnętrze. Akwaria OptiWhite dają także efekt krystalicznie jasnej tafli wody.

Do głównych zalet naszych produktów należą takie cechy jak:

  • Doskonała przejrzystość szklanych tafli
  • Estetyczne wykończenie krawędzi zbiornika
  • trwale łączenia szkła przez zastosowanie spoiny pryzmatycznej
  • Bezpieczeństwo krawędzi i spoin akwarium
  • Wysoka wytrzymałość i odpowiedni dobór grubości
  • Gwarancja jakości oraz wytrzymałości akwariów

Specyfikacja

Pojemność brutto: 230 L
Pojemność netto: 210 L
Szerokość: 96 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość szkła: 10 mm
Rodzaj szkła: OptiWhite
Silikon: Bezbarwny
Produkt dostępny: od 14 do 21 dni roboczych
Forma dostawy: – odbiór osobisty

Wybierając nasz produkt, klient przyjmuje do wiadomości że jest to usługa wykonywana na specjalne zamówienie. więc zgadza się ze stwierdzeniem:
„Zgadzam się na rozpoczęcie wykonywania usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz zostałem poinformowany o braku możliwości odstąpienia od umowy po jej wykonaniu.”